دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

برگزاری کارگاه های توانمند سازی در دو موضوع سواد رسانه ای و جرأت مندی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۵/۲۲ | 
کارگاه توانمند سازی سواد رسانه ای و فضای مجازی، سه شنبه 17مرداد در جمع اساتید مشاور دانشکده پزشکی در سالن اجتماعات ستاد مرکزی دانشگاه برگزار شد. در این کارگاه که با حضور دکتر مدرسی انجام گرفت مفهوم سواد سانه ای تبیین شده و فرصت ها و تهدیدهای فضای مجازی مورد بحث قرار گرفت و شرکت کنندگان درباره موضوع به بحث و گفتگو پرداختند. موضوع سواد رسانه ای و فضای مجازی برای چهارمین بار است که در جمع اعضای هیات علمی دانشگاه مطرح و در قالب دوره های دانش افزایی و یا کارگاه توانمند سازی برگزار میشود.
در بخش تکمیلی کارگاه توانمندسازی با موضوع جرأت مندی برگزار شد.

جرأت مندی ازجمله موضوعات سلسله دوره های آموزشی ویژه اساتید مشاوره دانشکده پزشکی است که از سال گذشته آغاز و در موضوعات گوناگون دنبال می شود. این کارگاه با حضور آقای کاظم زاده عطوفی روز چهار شنبه 18 مرداد در یکی از سالن های اجتماعات مجموعه همایش های رازی برگزار شد این جلسه، بخش تکمیلی کارگاه جرأت مندی به شمار می رفت که جلسات مقدماتی آن قبلاً برگزار شده بود.
لازم بذکر است کارگاه های توانمند سازی اساتید مشاور دانشکده پزشکی با همکاری دفتر اساتید  مشاور دانشکده و دفتر هم اندیشی استادان دانشگاه برگزار میگردد و تا کنون 6 جلسه در موضوعات گوناگون طراحی و اجرا شده است.
 
AWT IMAGE AWT IMAGE
AWT IMAGE AWT IMAGE
AWT IMAGE AWT IMAGE
 


کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 353 بار   |   دفعات چاپ: 56 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر