دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

نشست هم اندیشی دانشجویی با موضوع

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۴/۲۸ | 

نشست هم اندیشی دانشجویی با حضور جمعی از دانشجویان فعال فرهنگی و سیاسی دانشگاه با موضوع "انتخابات فرصت ها و چالشهای پیش روی انقلاب اسلامی"در سالن کنفرانس کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد.

در این نشست که با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر عیسوی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی ایران و دکتر محمد صادق کوشکی تحلیل گر و پژوهشگر، عضوء هیئت علمی دانشگاه تهران برگزار شد، دانشجویان ضمن تحلیل انتخابات سال 96 به نقاط قوت و ضعف انتخابات و فرصتها و چالشهای پیش رو در عرصه گفتمانی، اشاره مبسوطی داشتند.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر عیسوی با اشاره به اینکه انتخابات یکی از ویژگی های مهم حکومت مردم سالاری دینی است به بیان اصول و اندیشه های انقلاب اسلامی در حوزه های مردم سالاری پرداخت و انتخابات را برای پویایی و ارتقاء دانش سیاسی جامعه امری لازم ارزیابی کردند. وی انتخابات را در فرایند تکامل دارای برکات مختلف اجتماعی و سیاسی دانست و با دعوت از دانشجویان به تحلیل چالشها و فرصت های انتخابات، اثبات کارآمدی گفتمان انقلاب اسلامی را مشروط به کار و تلاش مضاعف توصیف کرد.

در ادامه دانشجویان به بیان نقاط قوت و ضعف انتخابات ریاست جمهوری سال 96 پرداختند و تحلیل خود را در مورد فرصت ها و چالشهای پیش روی انقلاب اسلامی به اشتراک گذاشتند در پایان دکتر کوشکی به تبیین شیوه های مطلوب تقویت گفتمان انقلاب اسلامی در دانشگاه و جامعه پرداخت و به پرسش های مطرح شده از سوی دانشجویان پاسخ داد.

آلبوم تصاویر:

AWT IMAGE AWT IMAGE

AWT IMAGE AWT IMAGE

 AWT IMAGE AWT IMAGE
AWT IMAGE AWT IMAGE
 
AWT IMAGE AWT IMAGE
AWT IMAGE AWT IMAGE
AWT IMAGE AWT IMAGE
AWT IMAGE AWT IMAGE
 

AWT IMAGEکد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 534 بار   |   دفعات چاپ: 58 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر