دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

برنامه های فرهنگی مسجد امام حسین (علیه السلام) دانشگاه

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۳/۱۳ | 

همزمان با حلول ماه مبارک رمضان برنامه های فرهنگی مسجد امام حسین (علیه السلام) دانشگاه علوم پزشکی ایران آغاز و در حال انجام می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین احمدی معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه ضمن بیان برخی از فضائل ماه مبارک رمضان ویژه برنامه های فرهنگی این ماه را جامع و متنوع اعلام کردند. وی در بیان جزییات برنامه های فرهنگی مسجد امام حسین (علیه السلام) دانشگاه، به سخنرانی، حلقه های معرفت، نمایشگاه قرآن و ترتیل هر روزه قرآن کریم اشاره کردند.

حجت الاسلام والمسلمین احمدی افزود طرح ختم قرآن با استفاده از ربات الکترونیکی در قالب کانال ختم قرآن ماه مبارک رمضان با استقبال اساتید و دانشجویان و کارکنان دانشگاه روبرو شده است. وی با بیان اینکه برنامه های فرهنگی ماه مبارک رمضان امسال با شعار سبک زندگی قرآنی برنامه ریزی شده است از برگزاری حلقه های معرفت با موضوع های سبک زندگی قرآنی خبر داد.

وی افزود سخنرانی ها و کلاس های آموزش مفاهیم قرآن با هدف آشنایی اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه با دستورات قرآنی در حوزه سبک زندگی برنامه ریزی شده است.

معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری با اشاره به برپایی نمایشگاه کتاب با 50 عنوان در حوزه های اجتماعی و خانواده، مسابقات فرهنگی مسجد را در سه مرحله با رویکرد سبک زندگی قرآنی عنوان کرد. وی با تشریح طرح ختم قرآن کریم با استفاده از ربات الکترونیکی و برگزاری مسابقات فرهنگی با جوایز ارزنده به برگزاری برنامه های مناسبتی (ولادت امام حسن مجتبی، شهادت امام علی، وفات حضرت خدیجهف ارتحال حضرت امام و قیام 15 خرداد) اشاره کرد.

حجت الاسلام والمسلمین احمدی در پایان به برنامه تقدیر از فعالین قرآنی و فرهنگی نیز اشاره نمودند.

لازم به ذکر است علاقمندان جهت اطلاع از برنامه های فرهنگی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و مسجد امام حسین (علیه السلام) دانشگاه علوم پزشکی ایران به آدرس nahad.iums.ac.ir و یا به آدرس تلگرام masjed_iums و جهت شرکت در طرح ختم قرآن کریم به آدرس
ramezan_ibot@ مراجعه فرمایند.

گالری عکس:


 

 

کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 237 بار   |   دفعات چاپ: 53 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر