دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

 

کارگاه آموزشی سلامت معنوی (آموزش احکام نماز بیماران)

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ | 
کارگاه آموزشی سلامت معنوی (آموزش احکام نماز بیماران) برای کارکنان بالینی بیمارستان فیروزآبادی با حضور دکتر صلاح الدین دلشاد، حجت الاسلام والمسلمین بیگدلی، و جمعی از کارکنان بالینی روز چهارشنبه 18 بهمن ماه در سالن کنفرانس این مرکز برگزار گردید.
در این کارگاه آموزشی آقای دکتر صلاح الدین دلشاد فوق تخصص جراحی کودکان و نوزادان بعنوان مدرس پیرامون احکام مبتلا به بیمار (نماز بیمار، وضوی بیمار، وضوی جبیره، وضو و تیمم نیابتی، لباس بیمار و غیره ...) به بیان مطالب در این باره پرداخت.
در کارگاه مزبور به سوال ها و پرسش های شرکت کنندگان پاسخ داده شد. و به کسانی که در مباحث حضوری فعال داشتند جوایزی به رسم یادبود اهداء شد.
در پایان حجت الاسلام والمسلمین بیگدلی مسئول امور روحانیون و مبلغین دانشگاه فرارسیدن دهه مبارک فجر و ایام پیروزی انقلاب اسلامی را به همه تبریک گفتند وی ضمن تقدیر و تشکر از ریاست بیمارستان فیروزآبادی، مدیریت بیمارستان و کلیه کارکنان گفت: برگزاری این کارگاه در ادامه سلسه کارگاه هایی است که تا کنون توسط دفتر نهاد رهبری در برخی از مراکز درمانی دانشگاه برگزار گردیده با این تفاوت که در این دوره ها به نسبت دوره های قبل از مدرسان دانشگاه علوم پزشکی ایران استفاده شده است. و برگزرای این دوره ها در سایر مراکز ادامه خواهد داشت و علاوه بر آن در پردیس دانشگاه بصورت متمرکز هم برگزار می گردد.
ایشان در پایان سخنان خود یادآور شدند که شرکت کنندگاه در این کارگاه ها در صورت قبولی در آزمون "جام" از امتیاز ضمن خدمت برخوردار خواهند شد.

گالری عکس:


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 108 بار   |   دفعات چاپ: 3 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر