دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences


 

ویژه برنامه های مسجد امام حسین (علیه السلام) در سومین روز از ماه مبارک رمضان

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۲/۳۰ | 
در سومین روز از ماه مبارک رمضان ماه میهمانی خدای متعال، ویژه برنامه های فرهنگی مسجد امام حسین (علیه السلام) با حضور پر شور دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی ایران روز شنبه 30 اردیبهشت ماه برگزار شد.
نمازگزاران قبل از اقامه نماز ظهر و عصر به تلاوت قرآن کریم پرداختند. و بعد از اقامه نماز حجت الاسلام والمسلمین انواری به ایراد سخنرانی پرداخت. وی در سخنان خود به بخشی از خطبه شعبانیه اشاره کرد و گفت : رسول خدا (ص) فرمودند: "جانهای شما در گرو اعمال شما است و شما اسیر گناهان خودتان هستید، ای بندگان اگر بدنبال آزادی هستید این بندها را با استغفار باز کنید تا رهایی پیدا کنید و به آزادی برسید" او با توجه به این سخن بر این نکته تاکید کرد که ما بندگان از کجا بدانیم آزاد هستیم یا اسیر؟! با توجه به فرموده پیامبر (ص) زمانی این امر مهم مشخص می شود که ما بر سر دوراهی باشیم خواست خدا یا خواست ما که یقینا یکی درست است و ان خواست خداست و ما باید در این زمینه همه اعمال و رفتار خودمان را با خواست خداوند متعال و دستورات الهی منطبق کنیم.
شایان ذکر است ویژ برنامه های این ماه مبارک بعد از مراسم سخنرانی با برگزاری حلقه های معرفت با محوریت پرسش و پاسخ دینی توسط حجج اسلام احمدی، بیگدلی، انواری و تیموری به پایان رسید.
لازم به ذکر است که در همین روز جلسه انس با قرآن از ساعت 7:45 دقیقه صبح لغایت 8:15 در مسجد امام حسین (علیه السلام) دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد.
ویژه برنامه های مسجد امام حسین (علیه السلام ) دانشگاه علوم پزشکی ایران هر روز به شرح ذیل برگزار می شود:
به اطلاع کلیه اساتید، دانشجویان و کارکنان می رساند که این برنامه های شامل: جلسه انس با قرآن هر روز ساعت 7:45 الی 8:15 با حضور دکتر بحرالعلوم، ترتیل قرآن 15 دقیقه قبل از نماز ظهر و عصر، سخنرانی حجج اسلام انواری و بیگدلی، حلقه های معرفت بعداز نماز عصر و مسابقات ویژه ماه مبارک رمضان می باشد. لازم به ذکر است که کلیه دانشگاهیان جهت کسب اطلاع بیشتر می توانند با شماره داخلی 2812 تماس حاصل فرمایند.
گالری عکس


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 315 بار   |   دفعات چاپ: 12 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر