دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences


 

ویژه برنامه جشن نیمه شعبان مسجد امام حسین (ع) دانشگاه

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۲/۱۱ | 
به مناسبت ولادت با سعادت امام زمان مهدی موعود (عجل الله تعالی الشریف) ویژه برنامه ای با حضور دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی ایران روز سه شنبه 11 اردیبهشت ماه در مسجد دانشگاه برگزار شد.
در این مراسم ایتدا حجت الاسلام والمسلمین احمدی معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه ضمن تبریک میلاد حضرت مهدی (عج) به همه دانشگاهیان پیرامون زمینه سازی ظهور و شناخت امام عصر (عج) به سخنرانی پرداختند.
وی اظهار داشت: بی شک در روزگاری که دنیا از ظلم، جور و بی عدالتی پر و همچون کشتی در دریای پرتلاطم، دچار امواج سهمگین شده است، و هر لحظه به خطر نابودی نزدیک تر می شود، و در معرض غرق شدن قرار دارد، جامعه بشری منتظر است تا به دست منجی و مصلحی توانا به ساحل نجات برسد، و گرنه هستی و آفرینش انسان به مقصد نهایی و کمال خویش نخواهد رسید و با توجه به وعده های خداوند متعال که زمین از آن مومنان خواهد بود ما باید زمینه ساز ظهور آن امام بزرگ باشیم و با توجه به این هدف مطلوب است که وظایف ما بیش از پیش سنگین تر است. وی در بخشی دیگر از سخنان خود برخی از وظایف ما در زمان انتظار را برشمرد.
در ادامه این مراسم آقای سید محمدرضا میری مداح اهل بیت (علیهم السلام) به مولودی و مدیحه سرایی پرداختند.
لازم به ذکر ایت که حسن ختام این برنامه جوایز برندگان مسابقه "معرفت مهدوی" و همچنین منتصبین اسامی (مهدی، حجت، نرگس، نرجس و مهدیه و نفرات حاضر به قید قرعه جوایزی اهداء گردید.
گالری عکس


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 280 بار   |   دفعات چاپ: 11 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر