دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

کارگاه توانمندسازی تعلیم و تربیت پنهان

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۶/۶ | 
کارگاه توانمندسازی استادان با موضوع تعلیم و تربیت پنهان، با حضور دکتر عبدالعظیم کریمی روانشناس و کارشناس تربیتی و جمعی از اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران روز دوشنبه 30 مرداد در سالن اجتماعات ستاد مرکزی دانشگاه برگزار شد.
این کارگاه با هدف آسیب شناسی تعلیم و تربیت در جامعه امروز و بیان راهکارهای تقویت و تعمیق آموزش طراحی و برگزار گردید. در این کارگاه که در مدت زمان 4 ساعت به طول انجامید اساتید حاضر به پرسش و پاسخ پیرامون موضوعات مطرح شده در این کارگاه پرداختند. از مهمترین موضوعاتی که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت: باز تعریف واژگان کلیدی در آموزش و تعلیم و تربیت، وارونگی آموزش در جهان امروز و آسیب های پنهان تعلیم و تربیت، فرق بین تدریس خوب، تدریس موفق و تدریس موثر، دوگانه های تعلیم دانش اندوزانه  و دانش ورزانه (ظرف گستری و ظرف اندوزی)، مفهوم دوسویه تزکیه در تعلیم و تربیت،  تعلیم و تربیت کوثری در برابر تعلیم و تربیت تکاثری، روش های روز افکنی، پرسشگری و ایجاد حیرت و شگفتی در تعلیم و تربی و چگونگی احیای انگیزه های یادگیری.
لازم به ذکر است این جلسه پنجمین کارگاه توانمند سازی در موضوعات گوناگون  علاوه بر دوره های دانش افزایی استادان در دانشگاه  است.
آلبوم عکس:
AWT IMAGE AWT IMAGE
 AWT IMAGE
AWT IMAGE AWT IMAGE

 


کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 547 بار   |   دفعات چاپ: 70 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر